SKÅL på fot, glas, Sven Palmqvist Orrefors, signerad.

451224. SKÅL på fot, glas, Sven Palmqvist Orrefors, signerad.

Signerad "Orrefors Sweden Sven Palmqvist"
Höjd 14 cm, diameter ca 33 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 560