KRUS samt BURKAR, 4 delar, keramik och glas, bland annat Rörstrand, 18/1900-tal.

451214. KRUS samt BURKAR, 4 delar, keramik och glas, bland annat Rörstrand, 18/1900-tal.

Krus, Höjd 12-25 cm

Burkar, Höjd 18-26 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus, Höjd 12-25 cm

Burkar, Höjd 18-26 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 276