HALDIS KARLSSON. "Röd ruta". Olja på duk, signerad och daterad -93.

451162. HALDIS KARLSSON. "Röd ruta". Olja på duk, signerad och daterad -93.

Ca. 35x25 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 35x25 cm.

Antal besök: 885