451157. SERVISDELAR, 28 st, bland annat "Tea Röd", Karin Björquist, Gustavsberg.
"Tea röd"
Tekanna
2 tekoppar
6 tefat
"Terma", Gustavsberg
Tekanna
"Boj", Gefle
2 tekoppar
4 tefat
5 assietter
samt Upsala Ekenby Gefle
2 kaffekoppar
5 kaffefat.
Bruksslitage.
Några koppar med nagg.