SOFFA, mahogny med bronser, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

451120. SOFFA, mahogny med bronser, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Längd 140 cm.

Skador på armstöden samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 cm.

Antal besök: 513