FIGURIN, biskvi, 1900-tal.

FIGURIN, biskvi, 1900-tal.
45112. FIGURIN, biskvi, 1900-tal.

Kvinna med fåglar. Höjd 47 cm.

Eftermålad. Nagg samt i botten större flisa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 644