HANS LINDBERG. provtryck,färglitografi, "Stockholmsmotiv" signerad och numrerad Xll/XXX, daterad 1986.

451097. HANS LINDBERG. provtryck,färglitografi, "Stockholmsmotiv" signerad och numrerad Xll/XXX, daterad 1986.

41 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 51 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 778