EMMAFÅTÖLJ, nyrokoko, 1800-talets slut.

451056. EMMAFÅTÖLJ, nyrokoko, 1800-talets slut.

Klädsel av röd plysch. Ryggens höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 422