URVERK, 1700/1800-tal.

URVERK, 1700/1800-tal.
451052. URVERK, 1700/1800-tal.

Urtavla daterad 1798. Ca. 30x21 cm.

Slitage, repor, något maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 832