KERAMIK, bl.a. Rörstrand, Gefle, 1900-tal.

45104. KERAMIK, bl.a. Rörstrand, Gefle, 1900-tal.

Tekannor, krukor mm.

Krackelyr, slitage, en tekanna med nagg. Missfärgning och krackelyr på burk märkt "Katrinplommon".

Gör en kostnadsfri värdering!

Tekannor, krukor mm.

Antal besök: 795