BORD, vitmålat, Sundlings möbler tranås.

451016. BORD, vitmålat, Sundlings möbler tranås.

Längd 67 cm. Bredd 40 cm. Höjd 50 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 506