BORDSLAMPA, 2 st, mässing, Bl a Ivars, 1900-talets andra hälft.

450988. BORDSLAMPA, 2 st, mässing, Bl a Ivars, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 24-34 cm.

Ej funkstionstestade. Ytskikt med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24-34 cm.

Antal besök: 2 747