MATBORD, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

450955. MATBORD, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Teak. Kopplad benställning. Två iläggsskivor a 40 cm vardera. Längd 165. Bredd 85. Höjd 73 cm.

Slitage. Fläckad och solblekt skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 765