GLAS och PORSLIN, bl.a. Hackefors,1900-tal.

45095. GLAS och PORSLIN, bl.a. Hackefors,1900-tal.

Figuriner, speceriburkar mm.

Bruksslitage, entaka nagg och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figuriner, speceriburkar mm.

Antal besök: 1 004