HERRARMBANDSUR, ZENITH, automatic, gulddoublé.

450909. HERRARMBANDSUR, ZENITH, automatic, gulddoublé.

Zenith automatic Respirator, rektangulär förgylld boett, 32 mm.
Silverfärgad urtavla, datumvisning, original krona, 1960/70-tal.

Bruksslitage, urverket fungerar felfritt vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 239