KOPPAR med FAT, 2 modeller, samt SKEDAR, 39 delar, orientaliska.

450825. KOPPAR med FAT, 2 modeller, samt SKEDAR, 39 delar, orientaliska.

12 koppar "Pekin" höjd 6,6 cm.
12 fat "Pekin" diameter 15 cm.
6 koppar höjd 5,7 cm.
6 fat diameter 11,5 cm.
3 skedar "Made in China" längd 14 cm.

Ett par nagg, sprickor.
Krackelyr förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 koppar höjd 5,7 cm.
6 fat diameter 11,5 cm.

Ett par nagg, sprickor.
Krackelyr förekommer.

Antal besök: 324