KISTA PÅ BENSTÄLLNING, fur med smidesbeslag, 1800/1900-tal.

450815. KISTA PÅ BENSTÄLLNING, fur med smidesbeslag, 1800/1900-tal.

Längd 53, bredd 34, höjd 70 cm.

Åldersslitage samt kistan låst med nyckel inuti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 345