PRESSGLAS, 6 delar, vit glasmassa, 1800/1900-tal.

450796. PRESSGLAS, 6 delar, vit glasmassa, 1800/1900-tal.

2 par ljusstakar, skålvas samt lockdosa märkt Westsmoreland.
Högsta höjd ca 22 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 22 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 615