VAS, keramik, Dorothy Clough, Upsala-Ekeby/Gefle.

450790. VAS, keramik, Dorothy Clough, Upsala-Ekeby/Gefle.

Höjd 30 cm.

Slitage, märken, litet nagg på underkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Antal besök: 752