SVEN LJUNGBERG OCH ALLAN HORSAK. Esplanad,samt Utblick Vreta Kloster.

45078. SVEN LJUNGBERG OCH ALLAN HORSAK. Esplanad,samt Utblick Vreta Kloster.

Träsnitt 12X20 cm,samt akvarellerad etsning 28X31 cm. Båda signerade ock numrerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 372