FICKUR, 4 st, Th.Whitt / Exacta / Omega / omärkt, 18-/1900-tal.

450778. FICKUR, 4 st, Th.Whitt / Exacta / Omega / omärkt, 18-/1900-tal.

Thomas Whitt - London - England, diameter 64 mm, nyckeldragare.
Exacta - USSR, diameter 48 mm, ej examinerad.
Omega, diameter 56 mm, skruvlock.
Omärkt, boett silver-800, diameter 49 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 932