BORDSUPPSATS, 3 delar. Bordsur. Kandelabrar ett par. 1900-tal.

450775. BORDSUPPSATS, 3 delar. Bordsur. Kandelabrar ett par. 1900-tal.

Mässing och marmor. Dekor med puttis.
Bordsur höjd 62 cm, kandelabrar 69 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 905