MATTA, MAHAL, semi-antik Persien, 308 x 213 cm.

450765. MATTA, MAHAL, semi-antik Persien, 308 x 213 cm.

Medaljong samt växtrankor på roströd botten, ca 1960-tal.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 558