BRODERADE TAVLOR, 2 st, samt OLJETRYCK, 1800-tal.

450742. BRODERADE TAVLOR, 2 st, samt OLJETRYCK, 1800-tal.

Broderade tavlor med religiösa motiv, bildmått 21 x 17 vardera.
Oljetryck, bildmått 16 x 20 cm.

Slitage. Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 634