450731. FICKUR, 4 st, Anti- Magnetique / Cedermark / L.U.C. / omärkt, 18-/1900-tal.
Anti- Magnetique Ancre, boett silver, diameter 62 mm.
Cedermark & son - Hjo, boett silver-800, diameter 50 mm.
L.U.C., boett silver-800, diameter 50 mm.
Omärkt, diameter 52 mm, nyckeldragare.
Slitage.
Ej funktionstestade.