FICKUR, 4 st, Exacta Molnija / omärkt / Eterna / Santima, 18-/1900-tal.

450720. FICKUR, 4 st, Exacta Molnija / omärkt / Eterna / Santima, 18-/1900-tal.

Exacta Molnija, diameter 50 mm.
Omärkt, boett silver, diameter 55 mm, nyckeldragare No 593, England.
Eterna, boett silver-935, diameter 47 mm.
Santima - Hong Kong, damur, diameter 40 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 373