450712. FICKUR, 4 st, L.Barraclough / Seeland / L.Epine / Wyler, 18-/1900-tal.
L.Barraclough & sons - Leeds - England, diameter 65 mm.
Seeland, boett silver-800, diameter 52 mm.
L.Epine - Paris - Frankrike, diameter 41 mm, nyckeldragare.
Wyler, boett silver-800, diameter 50 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.