PARTI, vågar och ljusstakar.

45071. PARTI, vågar och ljusstakar.

Torgvåg, Lindells Jönköping.
Besman, trä, krönt, 1700-tal. Längd 75 cm.
Ljusstakar, mässing, 2+2+1 st. Högsta höjd 13 cm.
Blandade vikter ca 10 st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Torgvåg, Lindells Jönköping.
Blandade vikter ca 10 st.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 242