450704. FICKUR, 4 st, Omega / Lejon / Vinéta / Waltham, 18-/1900-tal.
Omega - Schweiz, boett silver-800, diameter 51 mm.
Lejon, diameter 50 mm.
Vinéta 1a, boett silver-800, diameter 50 mm.
Waltham - USA, boett silver, diameter 49 mm, nyckeldragare.
Slitage.
Ej funktionstestade.