450695. FICKUR, 4 st, Zenith / Omega / omärkt / omärkt damur, 18-/1900-tal.
Zenith - Frankrike, boett silver-800, diameter 52 mm.
Omega - Berndt Lundström Göteborg, boett silver-800, diameter 51 mm.
Omärkt, boett silver, diameter 50 mm, nyckeldragare, England.
Omärkt damur, boett silver-800, diameter 35 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.