450689. FICKUR, 4 st, Longines / Zenith / H.Aaronson / Galonne, 18-/1900-tal.
Longines - Frankrike, boett silver-800, diameter 50 mm.
Zenith RU 510 - Schweiz, diameter 50 mm.
H.Aaronson - Manchester - England, boett silver, diameter 55 mm, nyckeldragare med nyckel.
Galonne Ancre Bal Compense - Frankrike, boett silver-800, diameter 50 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.