450687. FICKUR, 4 st, Omega / Chronometre / J.G.Graves / omärkt, 18-/1900-tal.
Omega - röd tolva - Schweiz, boett silver-800, diameter 50 mm.
Chronometre, diameter 50 mm, nyckeldragare med kompass.
J.G.Graves Sheffield - England, boett silver, diameter 52 mm, nyckeldragare.
Omärkt, boett silver, diameter 50 mm, nyckeldragare.
Slitage.
Ej funktionstestade.