450679. FICKUR, 4 st, Tho.Eginton / Remontoir / Tärnan / Savorex, 18-/1900-tal.
Thomas Eginton - Coventry - England, boett silver, diameter 57 mm, nyckeldragare.
Remontoir, boett silver-800, diameter 50 mm.
Tärnan, boett silver-800, diameter 50 mm.
Savorex - Schweiz, diameter 47 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.