FICKUR, 4 st, Improved Patent / Invar / Star Dennison / Gre.Roskopf, 18-/1900-tal.

450672. FICKUR, 4 st, Improved Patent / Invar / Star Dennison / Gre.Roskopf, 18-/1900-tal.

Improved Patent English Lever - England, boett silver, diameter 54 mm, nyckeldragare.
Invar, boett silver-800, diameter 53 mm.
Star Dennison Watch - England, gulddouble, diameter 50 mm.
Gre. Roskopf Patent 1A - Schweiz, diameter 53 mm, grön ring/bakgrund runt varje siffra på urtavlan.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 769