FICKUR, 4 st, omärkt / Argentan / Simon / La Belle, 18-/1900-tal.

450664. FICKUR, 4 st, omärkt / Argentan / Simon / La Belle, 18-/1900-tal.

Omärkt, boett silver-800, diameter 76 mm.
Argentan, diameter 50 mm.
Simon á Paris - Frankrike, diameter 50 mm, nyckeldragare.
La Belle, boett silver, diameter 42 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Argentan, diameter 50 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 877