450641. FICKUR, 4 st, DD Neveren / Doxa / omärkt / Elsinore, 18-/1900-tal.
DD Neveren - London - England, boett silver, diameter 55 mm, nyckeldragare.
Doxa, boett silver-800, diameter 50 mm, Schweiz.
Omärkt, diameter 64 mm.
Elsinore - Schweiz, diameter 50 mm, eroderad.
Slitage.
Ej funktionstestade.