FICKUR, 4 st, Th.Whitt / Televerket / Bikupan / L.U.C., 18-/1900-tal.

450640. FICKUR, 4 st, Th.Whitt / Televerket / Bikupan / L.U.C., 18-/1900-tal.

Thomas Whitt - London - England, diameter 60 mm, nyckeldragare.
Televerket, diameter 66 mm, Schweiz.
Bikupan, daterad 21/12 1895, boett silver-800, diameter 50 mm, nyckeldragare.
L.U.C., boett silver-800, diameter 50 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 381