FICKUR, 4 st, Burnet / Zentima / omärkt / Certina damur, 18-/1900-tal.

450639. FICKUR, 4 st, Burnet / Zentima / omärkt / Certina damur, 18-/1900-tal.

Burnet - London - England, boett silver, diameter 52 mm, nyckeldragare.
Zentima Ancre de precision, boett silver-800, diameter 50 mm.
Omärkt, diameter 50 mm.
Certina damur, diameter 34 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt, diameter 50 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 467