450637. FICKUR, 4 st, Brequet / omärkt / Siduna / Billodes, 18-/1900-tal.
Brequet - Paris - Frankrike, diameter 61 mm, nyckeldragare.
Omärkt, boett silver-800, diameter 50 mm, nyckeldragare.
Siduna, boett silver-800, diameter 50 mm, skadad emalj.
Billodes - Paris - Frankrike, boett silver-800, diameter 50 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.