450635. FICKUR, 4 st, Eljo / omärkt / Star / omärkt damur, 18-/1900-tal.
Eljo Ancre, boett silver-800, diameter 50 mm.
Omärkt, boett silver, diameter 52 mm, nyckeldragare, löst glas.
Star - England, jaktur, diameter 50 mm, förgylld.
Omärkt damur, diameter 40 mm, nyckeldragare.
Slitage.
Ej funktionstestade.