VÄGGBONAD, Mellanöstern, 150 x 230, 1900-talets sista kvartal.

450631. VÄGGBONAD, Mellanöstern, 150 x 230, 1900-talets sista kvartal.

Flerfärgad tyg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flerfärgad tyg.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 554