450628. FICKUR, 4 st, Victoria / omärkt / Avia / omärkt, 18-/1900-tal.
Victoria, boett silver-800, diameter 50 mm.
Omärkt, boett silver, diameter 50 mm, nyckeldragare, England.
Avia, diameter 48 mm, förgylld, ej examinerad, färgat motiv.
Omärkt, diameter 46 mm, nyckeldragare.
Slitage.
Ej funktionstestade.