SMÖRKÄRNA, trä, allmoge, bär datering 1850.

450616. SMÖRKÄRNA, trä, allmoge, bär datering 1850.

Dekor i form av blomma.
Höjd 59 cm.

Bruksslitage, glipor, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i form av blomma.
Höjd 59 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 542