450612. FICKUR, 4 st, Revue / N.Dengraves / omärkt / Galonne, 18-/1900-tal.
Revue, boett silver-800, diameter 51 mm.
N.Dengraves - Hull - England, boett silver, diameter 56 mm, nyckeldragare.
Omärkt, boett silver, diameter 50 mm.
Galonne, boett silver-800, diameter 45 mm, Frankrike.
Slitage.
Ej funktionstestade.