FICKUR, 4 st, Elgin / LUC / H.J.Stewart / omärkt, 18-/1900-tal.

450599. FICKUR, 4 st, Elgin / LUC / H.J.Stewart / omärkt, 18-/1900-tal.

Jaktur, Elgin - Illinois USA, diameter 50 mm, förgyllt.
L.U.C., diameter 50 mm.
H.J.Stewart - London 1866, boett silver, diameter 45 mm, nyckeldragare med nyckel.
Omärkt, boett silver, diameter 40 mm, England, nyckeldragare med nyckel.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

L.U.C., diameter 50 mm.

Slitage.
Ej funktionstestade.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 529