FIGURINER, 3 st, porslin, Royal Dux Bohemia samt Wallendorf, 1900-talets andra hälft.

450596. FIGURINER, 3 st, porslin, Royal Dux Bohemia samt Wallendorf, 1900-talets andra hälft.

Skoknytande kvinna i klänning, Wallendorf, höjd 16,5 cm.
Två fåglar i färggranna färger, Royal Dux Bohemia, höjd 5,5 - 7,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 530