VYKORTSALBUM, mestadels svenska stadsmotiv, 1900-talets första hälft.

450577. VYKORTSALBUM, mestadels svenska stadsmotiv, 1900-talets första hälft.

Ca 140 vykort.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 140 vykort.

Bruksslitage.

Antal besök: 483