LJUSSTAKAR, ett par, malm, Bollnäs, 1900-tal.

450573. LJUSSTAKAR, ett par, malm, Bollnäs, 1900-tal.

Konformade stakar på cirkulära fötter. Märkta Malm Bollnäs.
Höjd 23 cm.

Bruksslitage, stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Bruksslitage, stearinrester.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 474