PARFYMFLACONGER I SCHATULL, kristall, 1800-tal.

450527. PARFYMFLACONGER I SCHATULL, kristall, 1800-tal.

Höjd 9 cm, medföljer ryskt schatull.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 662