KOPPARBALJA med handtag, 1800-tal.

450376. KOPPARBALJA med handtag, 1800-tal.

Kopparbalja med handtag diameter 51 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 1 654